Robot tańczy z Brodką! 10 lat HP GBC

event-factory dla Hewlett-Packard! Jubileusz 10-lecia połączony z piknikiem dla pracowników odbył się na Stadionie Wrocław. Było „na czasie”, kreatywnie i z udziałem gwiazd!


Imprezie przewodziło hasło „We are the future – the future is now!”. Zaplanowaliśmy więc 10 godzin fantastycznych atrakcji opartycho najnowsze technologie. Roboty, gry komputerowe przeniesione na murawę boiska– użyliśmy wyobraźni! By obsłużyć imprezę zaplanowaną z takim rozmachemkonieczne było 10 ciężarówek nowoczesnego sprzętu. Umożliwił nam onelektryzująco multimedialną oprawę imprezy oraz zagospodarowanie całej murawystadionu. Co więcej zatrudniliśmy ponad 100 profesjonalistów do obsługi eventu,na który nasz klient zaprosił ponad 5000 osób!

Na deskach sceny ustawionej w centrum stadionu pojawiło się wiele znanych twarzy, m.in. Brodka, Basia Kurdej-Szatan, Poparzeni Kawą 3 - zespół składający się z najlepszych polskich dziennikarzy, a także jeden doskonale tańczący robot, gwiazda YouTube!

Stworzyliśmy dwie strefy atrakcji wykorzystujących najnowsze trendy i technologie. Połączyliśmy je elementami gamifikacji – dzieci i dorośli przez cały dzień gromadzili punkty wymienialne na atrakcyjne prezenty. Nie zabrakło stref ze smacznym jedzeniem, w tym także Vipowskiej z pięknym widokiem na stadion, którą zaaranżowaliśmy w loży nad Business Clubem.

Dzień pełen emocji zakończył pokaz sztucznych ogni wystrzeliwanych z dwóch poziomów – boiska oraz powyżej jego korony. Efekt końcowy zachwycił wszystkich od uczestników, przez organizatorów, po management stadionu zaskoczony rozmachem imprezy!
event-factory współpracuje z Centrum HP GBC we Wrocławiu już od trzech lat. Współpracę oceniamy bardzo wysoko, dlatego realizację eventu jubileuszowego powierzyliśmy event-factory z pełnym przekonaniem
Joanna Szablewska
HP Global Business Center