Realizacje

 • Wszystkie
 • Konferencje
 • Imprezy masowe
 • Koncerty
 • Festiwale
 • Produkcje TV
 • Integracja
 • Pikniki
 • Imprezy firmowe
 • Eventy promocyjne
 • 7 Konferencja ABSL w Katowicach

  event-factory zajmowało się kompleksową produkcją najważniejszej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji sektora usług dla biznesu, która odbyła się w dniach 28-29 czerwca 2016 roku w Katowicach z udziałem blisko 1000 uczestników oraz znakomitych prelegentów z Condoleezą Rice - 66 Sekretarz Stanu USA na czele.

 • Pixel od Oknoplastu

  Technologie, design, światło to główne hasła wokół których zbudowana była koncepcja autorskiego eventu dla firmy Oknoplast z okazji międzynarodowej premiery nowego produktu: okna PIXEL. Na lokalizację eventu wybraliśmy wyjątkowe miejsce: Teatr Szekspirowski w Gdańsku.

 • Nagrodzeni za najmilsze miasto w Polsce

  Najpierw były 2 nominacje dla event-factory w konkursie MP Power Awards!
  Agencja event-factory została nominowana w prestiżowym konkursie poświęconym w całości branży eventowej za akcję „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce 2014” oraz za kongres prawniczy „EELA Kraków 2014”. Na uroczystej gali 20 marca 2015 roku w warszawskich Złotych Tarasach okazało się, że zdobyliśmy również jedną z głównych nagród!

 • Technologia spod samiuśkich Tatr

  Cisco Forum już po raz trzeci z udziałem event-factory!
  W dniach 18-20 maja 2015 roku w Zakopanem odbyła się największa i najważniejsza konferencja technologiczna w Polsce, w której wzięło udział ponad 1000 uczestników.

 • Okna najwyższych lotów

  Jeżeli „Fani Przestrzeni” to tylko w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie!
  Impreza została zorganizowana przez czołowego producenta okien Grupę Oknoplast i miała na celu prezentację nowego produktu – przełomowego okna „Prolux”. 23 kwietnia 2015 roku event-factory połączyło historię z nowoczesnością.

 • Piknik majowy w Rawie Mazowieckiej

  Co roku w maju wszystkie drogi prowadzą do Rawy Mazowieckiej.
  Już po raz drugi Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej poprosił event-factory o zorganizowanie największej plenerowej imprezy na terenie miasta. 23 maja 2015 roku Dni Rawy Mazowieckiej odbyły się na terenie Zamku Książąt Mazowieckich.

 • Od średniowiecza do współczesności

  Od XII po XXI wiek – podróż przez stulecia podczas Festiwalu Muzyki Polskiej.
  W dniach 7-18 lipca 2015 roku w Krakowie odbyła się już 11. edycja Festiwalu Muzyki Polskiej organizowana z inicjatywy Stowarzyszenie Muzyki Polskiej, a agencja event-factory pomagała przy jej organizacji.

 • Jak pomogliśmy rozpowszechnić idee

  20 minut – to mało czy dużo, by zainteresować ideą pełną po brzegi widownię? TEDxKraków - jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń na świecie - odbył się 13 czerwca 2015 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków, a event-factory w 30 osobowym składzie odpowiadało za szereg kluczowych elementów konferencji.

 • Solne święto

  Dni Świętej Kingi to największa impreza w Wieliczce!
  Od kilku lat event-factory organizuje plenerowy piknik dla wszystkich mieszkańców miasta oraz przyjezdnych gości. W dniach 25-26 lipca 2015 roku również wiele się działo! Kto nie był, niech żałuje.

 • Gdańsk – europejska stolica muzyki dawanej

  Ekipa event-factory w powiększonym składzie organizowała Actus Humanus!
  W dniach 7-13 grudnia 2015 roku odbyła się w Gdańsku 5. edycja Festiwalu Actus Humanus – jedynego gdańskiego festiwalu muzycznego nagrodzonego prestiżowym wyróżnieniem EFFE – Europe for Festivals, przyznawanym przez brukselskie stowarzyszenie European Festivals Association

 • Biznes i nowe technologie – symbioza idealna

  Co wspólnego mają: rewolucja, muzyka i event-factory?
  Odpowiedź jest banalnie prosta: Bitspiration Festival! event-factory pomagało przy organizacji jednej z najważniejszych konferencji technologicznych w Europie, która odbyła się 20 czerwca 2015 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 • AgroFesta – konferencja inna niż wszystkie

  Innowacja, nowoczesność i postęp na konferencji AgroFesta.
  Podczas imprezy event-factory było odpowiedzialne za opracowanie koncepcji kreatywnej oraz kompleksową produkcję drugiej edycji spotkania, które odbyło się w dniach 4-5 września 2015 roku na terenie Klubu Jeździeckiego Jakubus w Jakubowicach koło Namysłowa. Poprzednia, pierwsza edycja tego wydarzenia również była zrealizowana z naszym udziałem.

 • Muzyka łączy pokolenia w Tarnowie

  Grand Festival, czyli podziękowanie Grupy Azoty dla mieszkańców Tarnowa.
  Festiwal od kilku lat jest największym świętem muzyki w mieście, co roku zbierając ogromną publiczność z Tarnowa i okolic. 12 września 2015 roku na tarnowskim rynku przez 7 godzin można było posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu głosów znanych z największych stacji radiowych.

 • Najlepsi z najlepszych świętują swój sukces w Łodzi

  Okno na świat i sukces – spotkanie najlepszych przedstawicieli Grupy Oknoplast. 5 września 2015 roku w Łodzi odbył się zjazd partnerów handlowych firmy. Podczas spotkania podsumowywano rok, prezentowano nowe produkty oraz strategię na najbliższe 12 miesięcy. Żeby podkreślić prestiż imprezy event zorganizowaliśmy w jednym z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych miejsc w Łodzi, czyli w postindustrialnym hotelu Andel’s.

 • Wrocławski Business Run w szczytnym celu

  Ile był wart każdy przebiegnięty kilometr podczas Business Run we Wrocławiu?
  Dla Karola Kowalskiego – podopiecznego Fundacji Jaśka Meli – wiele. Dzięki wszystkim biegaczom zgromadzonym 6 września 2015 roku na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu podczas biegu charytatywnego zorganizowanego przy współpracy z event-factory udało się zebrać pieniądze potrzebne na rehabilitację Karola.

 • Uroczyste spotkanie przy świątecznym stole

  Dla Grupy Oknoplast zorganizowaliśmy wigilijny wieczór pełen świątecznej magii.
  11 grudnia 2015 roku w Starej Zajezdni w Krakowie stworzyliśmy elegancką przestrzeń sprzyjającą spotkaniu w najbliższym gronie pracowników. Wszystko po to, by zaproszeni goście poczuli wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

 • Przez muzykę do serca

  Charytatywny Koncert Noworoczny Grupy Azoty łączy przyjemne z pożytecznym.
  Po raz drugi pomogliśmy przy jego organizacji. Koncert odbył się 9 stycznia 2016 roku w sali koncertowej Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lutosławicach. Dochód z koncertu (ponad 100 000 złotych) przekazany został na rzecz dzieci objętych opieką tarnowskiego Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO.

 • Zostaliśmy Gazelą Biznesu!

  Event-Factory zostało wyróżnione prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2015. Dziennik „Puls Biznesu” po raz 16. przyznał swoje wyróżnienia na uroczystej gali, która odbyła się 2 lutego 2016 roku w Starej Zajezdni w Krakowie.

 • Produkujemy widowisko telewizyjne „2xStrajk”

  Wyprodukowaliśmy widowisko z okazji obchodów 30-lecia wydarzeń sierpnia ’80. Jako głównego wykonawcę wybrało nas Europejskie Centrum Solidarności. Pokaz miał miejsce 5 września 2010 roku na terenie dawnej Huty Warszawa.

 • Spektakularne otwarcie fabryki SEW Eurodrive

  Zamówiona specjalnie muzyka, maping 3D, unikalna forma osobistych zaproszeń. To elementy, z których powstał niezwykły event. 21 czerwca 2013 w wielkim stylu otwarliśmy kolejną fabrykę SEW Eurodrive w Polsce!

 • Najważniejsza konferencja prawa pracy w Europie

  Konferencję EELA odwiedziło 500 członków prestiżowego stowarzyszenia prawników.

 • Grand Festival w Tarnowie. Muzyka łącząca pokolenia

  Zamienić tarnowską starówkę w scenę festiwalową przyciągającą tłumy? 13 września 2014 roku pokazaliśmy, że to potrafimy! Od formalności, przez współpracę z lokalnymi służbami, po technologię sceniczną umożliwiającą realizację gwiazdorskiego programu.

 • Spotkanie partnerów biznesowych Grupy Azoty

  Międzynarodowa konferencja, networking, bankiet z gwiazdami Teatru Buffo. To tylko niektóre atrakcje, które 13 listopada 2014 czekały na ponad 300 międzynarodowych partnerów biznesowych Grupy Azoty w podwarszawskim Hotelu Narvil.

 • Robot tańczy z Brodką! 10 lat HP GBC

  event-factory dla Hewlett-Packard! Jubileusz 10-lecia połączony z piknikiem dla pracowników odbył się na Stadionie Wrocław. Było „na czasie”, kreatywnie i z udziałem gwiazd!

 • Piknik Rodzinny dla 3000 pracowników HP

  Wiemy jak zorganizować piknik rodzinny skrojony na miarę oczekiwań klienta.
  2 czerwca 2012 roku wyprodukowaliśmy niezapomnianą imprezę dedykowaną rodzinnym rozrywkom. Wzięli w niej udział pracownicy wrocławskiego oddziału HP Global Business Center.

 • Stoisko targowe, które podbiło Szkocję!

  Jak wyróżnić Kraków Airport na międzynarodowym forum połączeń lotniczych? Mieliśmy na to świetny plan, który z powodzeniem zrealizowaliśmy w trakcie Routes Europe. Impreza odbyła się w szkockim Aberdeen między 12. a 14. kwietnia 2015 roku.

 • Nowa produkcja dla Grupy Azoty – AgroFesta!

  Konferencja w formie bankietowej, networking, zachwycająca wycieczka i gala pełna muzyki. Do tego urocza Stężyca i niezwykłe przestrzenie Wyspy Wisła. To AgroFesta! Event, który w dniach 3-4 października 2014 roku wyprodukowaliśmy dla Grupy Azoty!

 • 3 razy większa publiczność! Dębica GoodFest

  Możemy z pewnością stwierdzić, że rozkręciliśmy na dobre markę Dębica GoodFest!
  W tym roku liczba widzów zgromadzonych pod sceną potroiła zeszłoroczny rekord.
  30 sierpnia 2014 roku aż 12000 osób wzięło udział w festiwalu pod znakiem Dębica Goodyear.

 • Wszystkie cele osiągnięte - sukces działań dla Milki

  Wyprodukowaliśmy najlepszy w 2014 roku event będący elementem promocji marki! Wybieramy najmilsze miasto w Polsce to akcja o której usłyszał cały kraj. Zaangażowaliśmy tłumy, największe media i sprawiliśmy, że nasz klient osiągnął wszystkie założone cele marketingowe!

 • Ruszamy z eventowym wsparciem marketingu Prince Polo

  Zrealizowaliśmy wielki finał marketingowej akcji kultowych wafelków. Kojarzycie Gunnara, bohatera telewizyjnych reklam Prince Polo? Zaplanowaliśmy i sfilmowaliśmy jego wizytę w zakładzie, który od lat produkuje ulubione słodycze Polaków.

 • Dębica Goodfest – mały festiwal, duże korzyści

  Festiwal muzyczny, jako gotowy produkt wspierający marketing? Z tej genialnej oferty skorzystał nasz klient – Dębica Goodyear przodujący w branży oponiarskiej. W ostatni weekend wakacji, 31 sierpnia 2013 lokalny festiwal zgromadził 4000. widownię!

 • Milka. Tender Town 2014!

  73 dni aktywacji, 700 miejscowości zaangażowanych w projekt, 1 wielki finał, 3 miasta, 3 imprezy masowe, 60 tysięcy uczestników i transmisje live w RMF FM i TVN. 2,5 mln widzów, 7 mln "uścików" online i 8,3 mln odsłon na stronie akcji. Mnóstwo dobrej zabawy, gigawaty pozytywnej energii i fioletowe szaleństwo, które ogarnęło całą Polskę. Oto druga, zwieńczona nagrodą MP Power Awards, edycja akcji Tender Town.

 • Flashmob na 4000 osób – Delikatni Rawianie z Milką!

  Wsparliśmy organizacyjnie spektakularny pokaz jedności mieszkańców Rawy.
  Nad Zalewem Tatar prawie 4000 osób z różnych grup wiekowych zebrało się, by pod znakiem Milki walczyć o tytuł najmilszego miasta w kraju i jednocześnie uczcić wyjątkowe miejsce na mapie miasta.

 • Otwieramy współpracę Ryanair i krakowskiego lotniska

  Szampan? Tort? Przecięcie wstęgi? Mamy lepszy pomysł na spektakularne otwarcie! Udowodniliśmy to organizując inaugurację współpracy Kraków Airport w Balicach ze znanym przewoźnikiem, firmą Ryanair.

 • Event-factory na Cisco Forum 2013!

 • Pożegnanie przed misją w Afganistanie

 • Jubileusz Szpitala Dietla w Teatrze

 • Penderecki, Aphex Twin & Greenwood

  event-factory była zaangażowana w produkcję Europejskiego Kongresu Kultury we Wrocławiu z udziałem szefów resortów kultury UE. Odpowiadaliśmy także za organizację koncertów "penderecki & aphex twin" oraz "penderecki & greenwood", które zostały uznane za najważniejsze wydarzenia muzyczne 2011 przez Politykę i TVP Kultura. Niebywały sukces projektu przyniósł kolejne odsłony koncertu penderecki//greenwood: w 2012 roku w londyńskim Barbican Center oraz podczas festiwalu Open’er, a w 2013 w ramach festiwalu Sztuki Współczesnej w Arco we Włoszech.

 • Organizacja koncertów dla Fundacji Anny Dymnej

  Event na rzecz chorych artystów odbył się po raz trzeci.
  W 2011 koncert z udziałem Orkiestry i Chóru Filharmonii i Motion Trio odbył się 13 lutego. Event factory zapewniła obsługę techniczną i organizację tych imprez.

 • 100 lecie firmy Bahlsen Lajkonik

 • Otwarcie nowego stadionu Cracovii

  Impreza masowa z okazji otwarcia nowego stadionu Cracovii.
  Organizacja imprezy i koncertu Maleńczuka, pokazy ogni sztucznych to elementy programu eventu, który zrealizowała event-factory z tej okazji.

 • Smoki na EXPO 2010 w Szanghaju

  EXPO 2010 w Szanghaju z udziałem smoków Teatru Groteska.
  Parada Smoków – widowisko Teatru Groteska i event-factory pokazane było w Szanghaju, co potwierdza, że oferta jest doskonałym uzupełnieniem dla organizacji eventów, imprez masowych i pikników.

 • Prezydenci Litwy i Polski w Krakowie

  Oficjalne złożenie kwiatów pod pomnikiem na Placu Matejki.
  Prezydent Litwy Dalia Grybauskaite i prezydent - elekt Bronisław Komorowski upamiętnili zwycięstwo na polach grunwaldzkich.

 • Cybernetyczna impreza Virus Lab Eset

  Event factory zajęło się organizacją imprezy dla firmy ESET.
  W programie znalazły się pokazy barmańskie oraz rywalizacja w wirtualnym świecie gier. Event zakończył pokaz ogni. Prowadzeniem zajęli się Adam Mauczyk i Adam Grzanka.

 • Kampania "Czas Fiata" w Warszawie

  Event-factory brała udział w obsłudze konferencji dla Fiat Auto Poland.
  Impreza odbyła się w Hotelu Westin na zlecenie Event Galicja. Nasza oferta to kompleksowa obsługa imprez firmowych, konferencji i kongresów.

 • Światowy Kongres Ludzie i Religie

 • Nietypowa promocja Tymbarku

  Gra miejska pod kryptonimem Operacja Kapsel odbywała się na ulicach Krakowa.
  Event-factory Kraków zajmuje się zarówno organizacją i produkcją tego typu eventów, począwszy od opracowania scenariusza, a na kompleksowej obsłudze i realizacji skończywszy.

 • 60-lecie Nowej Huty - Festiwal Filmowy

  Wieczorne projekcje plenerowe w Alei Róż.
  Na kilka festiwalowych dni nowohucka ulica przeobrazi się w gigantyczną plenerową salę kinową obsługiwaną przez event-factory.

 • Lenny Kravitz i latająca reklama

  Loty balonem reklamowym, sterowce i reklamy ciągnięte przez samoloty.
  Aeromarketing w event-factory. Wprowadzamy na rynek reklamę wizualną z wykorzystaniem samolotów, sterowców i balonów na ogrzane powietrze.

 • Konferencja WallStreet 2009 dla Saxo Bank

  Obsługa techniczna kongresu duńskiego Saxo Bank.
  Obsługa techniczna konferencji WallStreet organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, to zadanie, które agencja event-factory realizowała już po raz drugi.

 • Spotkanie ministrów obrony Państw NATO

  Przedstawiciele Państw NATO w Krakowie. Obsługą techniczną wydarzenia zajęła się agencja event-factory. Do obowiązków agencji należał wynajem i budowa wielopoziomowej sceny.

 • Festiwal Teatralny Fadjr w Teheranie

  Festiwal Fadjr w Teheranie z udziałem Teatru KTO.
  Event factory kraków było producentem spektakli. Doceniono doświadczenia agencji na gruncie działań takich jak organizacja widowisk, festiwali, koncertów i organizacja dużych imprez masowych.

 • Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie

  100 tysięcy ludzi powitało nowy rok w centrum Krakowa!
  Event-factory zapewniło bezpieczeństwo publiczności zajmując się zabezpieczeniem technicznym imprezy na najwyższym poziomie.

 • Festiwal Sacrum-Profanum 2008

  Obsługa festiwalu Sacrum Profanum.
  Wyróżniany w wielu artykułach, publikacjach i plebiscytach w tym roku organizowany był po raz szósty. Event-factory to nie tylko organizacja imprez masowych, eventów, ale także produkcja i obsługa festiwali.

 • Impreza dla spółki Azoty Tarnów

  Zorganizowaliśmy piknik z okazji debiutu giełdowego tarnowskich Azotów!
  O wyśmienitą zabawę biesiadujących gości zadbały zespoły muzyczne i DJ. Imprezę zakończył, rozświetlając niebo nad Tarnowem, pokaz sztucznych ogni.

 • Festiwal Dedykacje: Brecht 2008

  Organizacja eventów w formie kina plenerowego na Małym Rynku w Krakowie.
  Agencja zajęła się uzyskaniem zezwolenia na organizację imprezy oraz kompleksową obsługą techniczną eventu. Na wielkim zaprezentowano dramaty autorstwa Bertolta Brechta.

 • Smoki Teatru Groteska na Dzień Dziecka

  Smoki Teatru Groteska to nowość na rynku eventów.
  Organizacja imprez, widowisk i pikników z udziałem gigantycznych struktur helowych o bajecznych formach to gwarancja sukcesu. Event-factory jest wyłącznym przedstawicielem Smoków Teatru Groteska.

 • Prezentacja projektu Garden Residence

  Prezentacja multimedialna i show odbyło się w Fabryce Schindlera w Krakowie.
  Projekt dotyczył inwestycji Garden Residence. Event-factory odpowiadało za koncepcję i kompleksową realizację konferencji prasowej z udziałem dziennikarzy z całej Europy.

 • Otwarcie nowej siedziby TECE

  Wyjątkowe wydarzenia zasługują na wyjątkową oprawę. Z okazji otwarcia nowej siedziby marki
  TECE w Strzelinie pod Wrocławiem zorganizowaliśmy barwne widowisko. Połączenie światła,
  muzyki i tańca porwało zaproszonych gości.